Nowe koło ERM w Półcznie
Data publikacji: niedziela, 17-05-2026 | DIECEZJA PELPLIŃSKA
W 101. rocznicę powstania ERM w Polsce powstało nowe koło ERM.
W niedzielę 17 maja 2026 roku w parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Półcznie powstało kolejne koło ERM w Diecezji Pelplińskiej.
Ks. Tadeusz Knut z Sierakowic i ks. dr Daniel Kreft przyjęli 14 osób do grona członków Eucharystycznego Ruchu Młodych w Polsce.
Koło ERM w Półcznie powstało dokładnie w 101. rocznicę powstania pierwszego koła ERM w Pniewach. Niech św. Urszula Ledóchowska prowadzi nowych członków do Serca Pana Jezusa.
Pozostałe aktualności
niedziela 19.04.2026
niedziela 19.04.2026
wtorek 07.04.2026
poniedziałek 06.04.2026







