Dom Stowarzyszenia "Dorośli dla Dzieci" zaprasza na wakacje!

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci" zaprasza do swojej siedziby w Ostrzeszowie na wypoczynek letni 13-osobowe grupy +2 animatorów na 5-dniowe turnusy od poniedziałku do piątku włącznie w dniach od 30 czerwca do 22 sierpnia 2014r. 

Pokoje 2 i 3 osobowe, każdy z łazienką, świetlica, taras, salka konferencyjna, jadalnia, miejsce na ognisko, do dyspozycji grupy 15 rowerów.

Koszt pobytu każdej osoby (także opiekunów) 20zł netto za dobę - jest to koszt noclegu, obiadów, produktów na śniadania i kolacje.

Ponieważ wypoczynek zgłaszany jest do Kuratorium, wychowawcy są zobowiązani przy zgłaszaniu grupy dostraczyć odpowiednie dokumenty kwalifikacyjne. Termin zgłoszeń: do 15 maja br - jest to jednoznaczne z przysłaniem kart kwalifikacyjnych.

Zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub na tel. 62 730 2116 po godz. 20.00

Serdecznie zapraszamy w przepiękne tereny Wzgórz Ostrzeszowskich. Zapraszamy również do obejrzenia domu na zdjęciach:) > > > > >

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze