Życzenia Boże Narodzenie 2018

Kochani Członkowie Eucharystycznego Ruchu Młodych!

Drodzy Rycerki i Rycerze Jezusa Eucharystycznego!

Szanowni Animatorzy i Przyjaciele Krucjaty Eucharystycznej!    

         Bóg Ojciec w swej niezmierzonej miłości zapragnął, by Jego Jedyny Syn stał się Człowiekiem i zamieszkał w ludzkiej ojczyźnie po to, aby nas nauczyć jak Ją kochać. Zamieszkał w Rodzinie, aby nam ukazać piękno i niezastąpioną wartość rodziny – najskuteczniejszej szkoły miłości wiernej Bogu i człowiekowi – prowadzącej do Niebieskiej Ojczyzny.

         Niech Nowonarodzony Zbawiciel uzdolni nas do umiłowania i przyjęcia - z pełnym zaufaniem - całego Prawa Bożego oraz do stosowania go w  codziennym postępowaniu  w rodzinie, w szkole, w pracy i w każdym miejscu naszego przebywania. Niech Jego i nasza Matka,  Niepokalana Dziewica Maryja, pomaga nam w miłowaniu Boga i ludzi tak, byśmy mogli dostąpić pełnego udziału w Dobrach Ojczyzny Niebieskiej.

        Niech Boże Dziecię udzieli łask zdrowia, pogody ducha, wytrwałości w nauce i w pracy oraz tych najbardziej potrzebnych każdemu w nadchodzącym Nowym Roku Pańskim 2019.

         Błogosławionych i radosnych Świąt!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

 
#13 Miriam 2019-05-13 10:37
Cześć dzięki za wpis !

my blog post Tito Zaborski: http://parking-jasionka.pl/
Cytować
 
 
#12 abp Józef Kupny 2019-01-10 12:47
Syn Boży przyjął ludzką naturę i narodził się w Betlejem, aby człowiek narodził się na nowo z wiary i Ducha Świętego. Niech przeżywanie tej Tajemnicy napełni radością Święta Narodzenia Pańskiego i cały Nowy Rok 2019.
Abp Józef Kupny
Arcybiskup Metropolita Wrocławski
Cytować
 
 
#11 bp Marek Mendyk 2019-01-10 12:44
Niech ten czas obfituje w dobro, ale też pozwoli na chwilę zatrzymania, by pomyśleć o tajemnicy Boga obecnego wśród nas. Kiedy a naszym życiu czujemy się źle, przeżywamy różnego typu trudności czy nawet rozpacz, warto wtedy powtarzać za św. Franciszkiem z Asyżu: Bóg jest i to wystarcza!
Dołączam najlepsze życzenia na Nowy Rok 2019 dla Siostry i wszystkich Współpracownikó w ERM tak dzielnie posługujących w różnych miejscach Kościoła w Polsce.
Wszystkim Wam z serca błogosławię!
Bp Marek Mendyk
Biskup Pomocniczy Diecezji Legnickiej
Cytować
 
 
#10 ERM z Rozdrażewa i Kobierna 2019-01-03 16:24
Dar miłość, dar pokoju, dar szczęścia...
Niech będą z Wami w Święta Bożego Narodzenia.
Niech przyniosą z sobą miłość, radość, nadzieję w nadchodzącym Nowym Roku 2019.
Życzy
Eucharystyczny Ruch Młodych
z Rozdrażewa i Kobierna
Cytować
 
 
#9 Rafał Malinowski 2018-12-20 15:12
...aby wszystkie dni były tak wyjątkowe jak ten Wigilijny wieczór...
...by na co dzień gościł optymizm, a na twarzach zawsze promieniał uśmiech...
...niech miłość i nadzieja towarzyszy na każdym kroku, a Nowy Roku spełni wszystkie najskrytsze marzenia...
Najserdeczniejsze życzenia przesyła
Rafał Malinowski z Rodziną
Cytować
 
 
#8 Dom Dziecka Otorowo 2018-12-20 15:10
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas - uświadamiamy sobie wtedy mocniej jeszcze, że zostaliśmy obdarowani Miłością i zdolnością, aby tę Miłość innym okazywać.
Życzymy, aby te Święta dla każdego z nas były czasem wyjątkowym - byśmy z wdzięcznością umieli przyjąć Jezusa w naszym życiu i potrafili dzielić się z innymi Jego Miłością.
Życzymy także pełnego pokoju i radości Nowego Roku.
Siostry, Pracownicy i Wychowanki
otorowskiego Domu
Cytować
 
 
#7 Siostry Urszulanki z Pniew 2018-12-20 15:07
Święta Bożego Narodzenia to czas doświadczania ludzkiej bliskości i serdeczności, czas dobrych życzeń i gestów pojednania. Czas wspólnego zasiadania do stołu i kolędowania. Niech tegoroczne świętowanie będzie także dziękczynieniem Bogu Ojcu za Jego życzliwość - mocą Ducha Miłości nie tylko posłał Swego Syna, by ten stał się człowiekiem, jednym z nas, ale mocą tego samego Ducha czyni nas swymi dziećmi i braćmi Jezusa.
Życzmy sobie nawzajem otwartości serca, by Duch Święty mógł w naszym życiu wypełniać zamysły Bożej Miłości i by uczył nas, jak do odkrywania "życzliwości Ojca" prowadzić innych.
Z darem modlitwy
s. Justyna Oleś
z Siostrami Wspólnoty Domu Macierzystego
Cytować
 
 
#6 Mniszki Klaryski z Pniew 2018-12-20 15:03
Narodzenie Syna Bożego niech ubogaca życie każdego z nas i mocą Ducha Świętego otwiera nasze serca na miłość i dobro.
Z najlepszymi życzeniami
s. Agnieszka Pacek z Siostrami
Cytować
 
 
#5 Karmelitanki Bose z Poznania 2018-12-20 15:01
Radujemy się bliskością świąt Narodzenia Pańskiego. Pragniemy życzyć, by były one głębokim spotkaniem z Bożą miłością niosącą nam szczęście i pokój.
Niech Wszechmocne Boże Dziecię hojnie błogosławi w pełnionej posłudze dzięki której umacnia się Jego królowanie w wielu młodych sercach.
Z najserdeczniejs zymi pozdrowieniami
i dzieląc się opłatkiem
Siostry Karmelitanki Bose
z Poznania
Cytować
 
 
#4 bp Wiesław Alojzy Mering 2018-12-20 14:58
Nowonarodzone Dzieciątko Jezus niech nas umacnia, abyśmy stawali się znakiem sprawiedliwości , pokoju i radości!
Z serdeczną modlitwą
bp Wiesław Alojzy Mering
Biskup Wrocławski
Cytować
 

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!