KSA 2018 - zadanie specjalne dla młodzieży

+

Jak widać tegoroczne KSA obfituje wręcz w zadania domowe. Ufamy jednak, że są one czystą przyjemnością i na pewno nie sprawią Wam zbyt wielu problemów :)

Dlatego przygotowaliśmy jeszcze jedno, specjalne zadanie dla młodzieży posługującej w parafiach lub podczas rekolekcji wakacyjnych ERM:

Spotkania wspólnotowe (niezależnie czy na skalę parafialną, diecezjalną czy ogólnopolską) to oprócz modlitwy także zabawa. Ważne jest to, żeby każda zabawa była wartościowa, nikogo nie raniła i przekazywała dobre treści. Wy, jako młodzi animatorzy wiecie o tym najlepiej, bo uczycie się o tym na kursach, a w Waszych wspólnotach odbywacie solidną praktykę J

Chcemy więc, byście Waszymi doświadczeniami podzielili się z innymi. Niech każdy z Was wybierze jedną zabawę, która szczególnie mu się podoba, przygotuje jej przebieg i… przedstawi podczas pogodnego wieczoru na KSA! J

Prosimy o przesłanie opisu zabawy przed spotkaniem na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila wpisz: KSA 2018 – zabawy)

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!