KSA 2018: zamówienie materiałów

Drodzy Animatorzy!

Zmiana miejsca KSA przynosi też inną „nowość”, a dotyczy ona sklepiku. Już tłumaczę o co chodzi J

Dotychczas, organizując KSA w Pniewach, mieliśmy tam już swoje magazyny, w których trzymaliśmy część materiałów, żeby nie trzeba było wozić ich z Poznania. Jednak w Łodzi z KSA jesteśmy pierwszy raz, więc i nie mamy tam zmagazynowanych żadnych materiałów do sklepiku.

W tym roku nie będziemy więc w stanie wziąć dużego zapasu sklepikowego asortymentu, ponieważ po prostu nie będziemy w stanie go przewieźć (auto, choć pakowne, też ma granice swojej pojemności J)

Dlatego dużym ułatwieniem będzie dla nas, jeśli wcześniej dostaniemy zgłoszenia z zamówieniem materiałów, które potem przywieziemy do Łodzi. Do tego celu stworzyliśmy specjalny formularz, który dostępny jest TUTAJ.

Prosimy, po jego uzupełnieniu, o przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule maila wpisując: KSA: zamówienie materiałów.

Na zamówienia czekamy do 9 września.

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i do zobaczenia już niedługo w Łodzi!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!