KSA 2017 - zgłoszenia

+

Króluj nam Chryste!

Wakacje nie zdążyły się jeszcze rozpocząć, a w Sekretariacie myślami jesteśmy już u ich końca! Od kilku dni temat wrześniowego KSA jest "na tapecie". Oto kilka ważnych wstępnych informacji:

  • KSA odbywa się w JEDNYM terminie: 8-10 września
  • KOSZT udziału wynosi 150 zł (UWAGA! W koszty wliczona jest także pościel, dlatego nie trzeba zabierać ze sobą śpiworów)
  • na zgłoszenia czekamy do niedzieli 3 września, jednak zachęcamy, by rejestrować się jak najwcześniej

Każdy z nas musi odpowiednio wcześnie zarezerwować sobie ten termin w kalendarzu, dlatego nie czekajmy do ostatniej chwili. Rejestrować się można JUŻ DZIŚ!!!

A teraz jest to jeszcze łatwiejsze! Wystarczy kliknąć TUTAJ i wypełnić formularz przez internet (nie trzeba już go pobierać, uzupełniać i odsyłać). Kilka kliknięć i gotowe! :)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

 
#1 Wally 2017-08-10 03:13
The following, as correspondent attemptedto glean anything from Group Sky’s restriction media contact within the rest time, Brailsford
accused a cyclingnews.com article writer, Craig Ryan, of “creating shit on [him]” with commanded him he / she survived
barred coming from listening to Froome as the contest head talked for you to tv wall socket.
That happened after having a equivalent episode with the website’s
manager Daniel Benson earlier within the battle. - Www.Aga-Recovery.net: http://Www.Aga-Recovery.net/gotoUrl.php?url=http://www.acotecimpiantisrl.com/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=8&id=17963&Itemid=512
Cytować
 

Duchowa Pielgrzymka do Granic Polski

Duchowa Pielgrzymka do granic Polski

Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze