Zapraszamy do Chojnowa! :)

Drodzy Animatorzy! Kochani ERM-ici!

Przez pewien czas myślałam jak zareklamować Wam Chojnów… Nie musiałam długo czekać na odpowiedź. Po prostu Chojnów zaprezentuje się Wam SAM! J

A to wszystko za przyczyną Pana Dyrektora i Uczniów Gimnazjum nr 2, którzy od czasu do czasu nagrywają filmiki promujące miasto. Dodam tylko, że Szkoła ta będzie także jednym z naszych Gospodarzy podczas spotkania – niektóre Wspólnoty właśnie tam będą miały swoje noclegi.

Zapraszam na wycieczkę po mieście! J

Na początek trochę historii, a będzie to historia pocztówkami pisana. Koniecznie obejrzyjcie jak Chojnów wyglądał kiedyś, by spacerując ulicami współczesnego miasta przypomnieć sobie te widoki!

DAWNY CHOJNÓW

Teraz Chojnów współczesny, nawet bardzo, bo ukazany z perspektywy… gracza. Na tym filmiku miasto wygląda jak plansza znanej gry komputerowej (choć jest to rzeczywiste nagranie!). 

CHOJNÓW W MINIATURCE

Czas przyjrzeć się jednemu z ważniejszych dla nas miejsc Chojnowa: rynkowi, który jako jeden z najdłuższych na Śląsku (!!!) jest miejscem wielu spotkań Chojnowian, między innymi takich jak:

èRekord Polski w tańczeniu Belgijki

èFlashMob „Biało-Czerwona”

Widzicie! Chojnowianie, tak samo jak ERM-ici, pielęgnują w sobie patriotyzm, a także uwielbiają wspólnie się bawić! I pewnie tak samo jak my nie mogą się doczekać czerwcowego spotkania! J

Na sam koniec zapraszam Was na podniebną przygodę, podczas której zwiedzicie Chojnów z lotu ptaka!

CHOJNÓW Z LOTU PTAKA

Mam nadzieję, że po takiej reklamie wszelkie inne zaproszenia są zbędne! Nie pozostaje mi teraz już nic innego jak tylko powiedzieć DO ZOBACZENIA W CHOJNOWIE! J

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze