Wakacje 2018 - REJESTRACJA

Króluj nam Chryste!

Oficjalnie otwieramy zapisy na kolejne REKOLEKCJE WAKACYJNE ERM. Odbędą się one w dniach 24 lipca – 2 sierpnia 2018 roku.

Aby zostać uczestnikiem należy spełnić kilka warunków oraz zapoznać się z podstawowymi zasadami:

  • Na rekolekcje przyjechać mogą dzieci PO I KOMUNII ŚWIĘTEJ, czyli od III klasy SP oraz Gimnazjaliści
  • Uczestnik powinien być AKTYWNYM członkiem ERM-u, tzn. regularnie uczęszczać na spotkania swojej wspólnoty.
  • Zgłoszenie udziału w spotkaniu jest równoznaczne ze zgodą na uczestnictwo dziecka w CAŁOŚCI rekolekcji, dlatego zgłoszenia osób chcących przywieźć dzieci po ich rozpoczęciu lub odbierać przed ich zakończeniem nie będą przyjmowane.
    UWAGA! Planowane zakończenie rekolekcji w godzinach 10:00-12:00!!!
  • W związku z wysokim poziomem dojrzałości uczestników naszych rekolekcji oraz chęcią ciągłego doskonalenia się, postanowiliśmy podnieść poprzeczkę! Przed nami wyjątkowe wyzwanie, można rzec, że wręcz ELITARNE! Tegoroczne rekolekcje będą czasem całkowitego uwolnienia się od sprzętów elektronicznych. Wszelkiego rodzaju telefony komórkowe, smartfony, smartwatche, tablety, MP3, MP4 i inne tego typu urządzenia uczestnicy ODDAJĄ na początku wyjazdu i odbierają OSTATNIEGO DNIA. Jest to nie lada zadanie, jednak widząc świadectwo kultury i dojrzałości ERM-itów, wierzę, że bez problemu sobie z nim poradzimy!

W poniższym linku można dokonać rejestracji jako uczestnik spotkania – pamiętajmy, że bierzemy pod uwagę kolejność zgłoszeń!

Wpłat można dokonywać W CAŁOŚCI lub W RATACH, jednak przy zgłoszeniu należy wpłacić przynajmniej bezzwrotną zaliczkę w wysokości 200 zł, a potwierdzenie wpłaty przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

LINK DO REJESTRACJI -> kliknij TUATJ

W odpowiedzi na rejestrację prześlemy regulamin rekolekcji, zgodę na udostępnianie zdjęć oraz kartę zdrowia dziecka. Dokumenty te należy uzupełnić, własnoręcznie podpisać i odesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną: Sekretariat ERM, ul. Taczaka 7/16, 61-818 Poznań.

 

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze