MDW 2017 - wspomnienia i zdjęcia

+

Drodzy Animatorzy! Kochani ERM-ici!

Wróciliśmy już do naszych domów, pracy, szkoły, a ekipa Sekretariatu powoli lokuje swoje biuro z powrotem w Poznaniu :) Jak na razie wszystkie wspomnienia w nas żyją i powodują wiele uśmiechów na twarzach. By jednak nie wyblakły z upływem czasu, przedstawiam fotorelację przygotowaną przez uczestników warsztatu fotograficznego:

Dostępna jest TUTAJ

Wszystkim nieobecnym mówię: żałujcie! Gdybyście jednak chcieli choć trochę poczuć klimat OMDW Kalisz 2017 polecam zajrzeć pod ten LINK

Jest to retransmisja z wtorkowej Eucharystii kończącej spotkanie - może ona nakłoni Was do zgłoszenia się za dwa lata? :)

Kaliskie spotkanie było czasem pięknym i wyjątkowym, który na długo zostanie w sercu każdego ERM-ity. Z tego miejsca jeszcze raz OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ dla wszystkich - począwszy od Gospodarzy, przez Wolontariuszy i Prowadzących warsztaty, po Uczestników i Opiekunów!

Te kilka dni było niestety wyjątkowo obfite (w skali dotychczasowych spotkań) w wypadki... Jednak nasza dzielna ekipa ratunkowo-medyczna stanęła na wysokości zadania!
Choć pierwotnie
pani Agnieszka i pan Marcin mieli jedynie prowadzić warsztat medyczny, służyli nam pomocą o każdej porze dnia i nocy (dosłownie!!!).

DZIĘKUJEMY! :)
DZIĘKUJEMY podwójnie, gdyż podczas ogólnych podziękowań
TA WYJĄTKOWA PARA nam umknęła :)))

Zachęcamy do dzielenia się wspomnieniami oraz przeżyciami w komentarzach poniżej.

Niech św. Józef wyprasza Wam wiele łask i błogosławieństw!
Z gorącymi pozdrowieniami,
Agnieszka Skinder

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

 
#2 Joanna Piecyk 2017-05-16 10:53
Kochani!!!

Właśnie po raz ostatni przewertowałyśm y z Agnieszką wszystkie notatki, zapiski i wszelkie "papiery" związane z OMDW w Kaliszu - większość wylądowała na stosie "do spalenia" :) Także i u nas w Sekretariacie powoli OMDW 2017 dobiega końca (tak, tak, my nie skoczyliśmy 2 maja ;))

Z całego serca bardzo Wam dziękuję!
Przede wszystkim za to, że jesteście! Za Wasze świadectwo, każdy gest, uśmiech i dobre słowo! Dzięki Wam to, co robimy, co robię ja, ma sens!
Za rok my się nie zobaczymy - będę na misjach w Peru, tu skromnie proszę o modlitwę :)
Ale życzę Wam abyście nieustannie wzrastali, żyli w bliskości z Jezusem Eucharystycznym i budowali radośnie Wspólnotę.

+
Króluj nam, Chryste!
Cytować
 
 
#1 s. Danuta 2017-05-16 08:13
Kochani! Bardzo Wam dziękuję za piękny udział w OMDW w Kaliszu. Gratuluję Wam, Waszym Rodzicom i Animatorom... :)Po tych pięknych przeżyciach zapowiadana okazja na odpowiedzialne zaangażowanie się w sprawy ważne dla każdego człowieka, dla Polski, Europy , świata.
Zatem:
Na www.erm.pl pojawił się banner zachęcający do włączenia się w ogólnopolską akcję RÓŻANIEC DO GRANIC!
13.05-7X 2017r.
Daty nie są przypadkowe:
13 maja-100 rocznica Objawień Fatimskich,
7 X - Święto Matki Bożej Zwycięskiej. PROSIMY o WPIS DO REJESTRU NA NASZEJ STRONIE! To ważne świadectwo! Nie powinno zabraknąć żadnego ERM-ity.
LICZYMY NA ZAANGAŻOWANIE ANIMATORÓW
i KAŻDEGO Z WAS W ROZPOWSZECHNIEN IE TEJ AKCJI WŚRÓD SWOJEJ RODZINY, ZNAJOMYCH, PARAFIAN…

Pozdrawiam serdecznie.
s. Danuta
Cytować
 

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze