MDW 2017 - wspomnienia i zdjęcia

+

Drodzy Animatorzy! Kochani ERM-ici!

Wróciliśmy już do naszych domów, pracy, szkoły, a ekipa Sekretariatu powoli lokuje swoje biuro z powrotem w Poznaniu :) Jak na razie wszystkie wspomnienia w nas żyją i powodują wiele uśmiechów na twarzach. By jednak nie wyblakły z upływem czasu, przedstawiam fotorelację przygotowaną przez uczestników warsztatu fotograficznego:

Dostępna jest TUTAJ

Wszystkim nieobecnym mówię: żałujcie! Gdybyście jednak chcieli choć trochę poczuć klimat OMDW Kalisz 2017 polecam zajrzeć pod ten LINK

Jest to retransmisja z wtorkowej Eucharystii kończącej spotkanie - może ona nakłoni Was do zgłoszenia się za dwa lata? :)

Kaliskie spotkanie było czasem pięknym i wyjątkowym, który na długo zostanie w sercu każdego ERM-ity. Z tego miejsca jeszcze raz OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ dla wszystkich - począwszy od Gospodarzy, przez Wolontariuszy i Prowadzących warsztaty, po Uczestników i Opiekunów!

Te kilka dni było niestety wyjątkowo obfite (w skali dotychczasowych spotkań) w wypadki... Jednak nasza dzielna ekipa ratunkowo-medyczna stanęła na wysokości zadania!
Choć pierwotnie
pani Agnieszka i pan Marcin mieli jedynie prowadzić warsztat medyczny, służyli nam pomocą o każdej porze dnia i nocy (dosłownie!!!).

DZIĘKUJEMY! :)
DZIĘKUJEMY podwójnie, gdyż podczas ogólnych podziękowań
TA WYJĄTKOWA PARA nam umknęła :)))

Zachęcamy do dzielenia się wspomnieniami oraz przeżyciami w komentarzach poniżej.

Niech św. Józef wyprasza Wam wiele łask i błogosławieństw!
Z gorącymi pozdrowieniami,
Agnieszka Skinder

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

 
#2 Joanna Piecyk 2017-05-16 10:53
Kochani!!!

Właśnie po raz ostatni przewertowałyśm y z Agnieszką wszystkie notatki, zapiski i wszelkie "papiery" związane z OMDW w Kaliszu - większość wylądowała na stosie "do spalenia" :) Także i u nas w Sekretariacie powoli OMDW 2017 dobiega końca (tak, tak, my nie skoczyliśmy 2 maja ;))

Z całego serca bardzo Wam dziękuję!
Przede wszystkim za to, że jesteście! Za Wasze świadectwo, każdy gest, uśmiech i dobre słowo! Dzięki Wam to, co robimy, co robię ja, ma sens!
Za rok my się nie zobaczymy - będę na misjach w Peru, tu skromnie proszę o modlitwę :)
Ale życzę Wam abyście nieustannie wzrastali, żyli w bliskości z Jezusem Eucharystycznym i budowali radośnie Wspólnotę.

+
Króluj nam, Chryste!
Cytować
 
 
#1 s. Danuta 2017-05-16 08:13
Kochani! Bardzo Wam dziękuję za piękny udział w OMDW w Kaliszu. Gratuluję Wam, Waszym Rodzicom i Animatorom... :)Po tych pięknych przeżyciach zapowiadana okazja na odpowiedzialne zaangażowanie się w sprawy ważne dla każdego człowieka, dla Polski, Europy , świata.
Zatem:
Na www.erm.pl pojawił się banner zachęcający do włączenia się w ogólnopolską akcję RÓŻANIEC DO GRANIC!
13.05-7X 2017r.
Daty nie są przypadkowe:
13 maja-100 rocznica Objawień Fatimskich,
7 X - Święto Matki Bożej Zwycięskiej. PROSIMY o WPIS DO REJESTRU NA NASZEJ STRONIE! To ważne świadectwo! Nie powinno zabraknąć żadnego ERM-ity.
LICZYMY NA ZAANGAŻOWANIE ANIMATORÓW
i KAŻDEGO Z WAS W ROZPOWSZECHNIEN IE TEJ AKCJI WŚRÓD SWOJEJ RODZINY, ZNAJOMYCH, PARAFIAN…

Pozdrawiam serdecznie.
s. Danuta
Cytować
 

Duchowa Pielgrzymka do Granic Polski

Duchowa Pielgrzymka do granic Polski

Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze