Rekolekcje wakacyjne... Już po... :(

+
Króluj nam Chryste!

Kochani, już po naszych ERM-owych wakacjach w Ostrowie! Tęsknicie za sobą? Na pewno! My za Wami bardzo! Za czym tęsknicie najbardziej? Co utkwiło Wam w sercach? Jesteśmy bardzo ciekawi! Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami, wspomnieniami – czekamy na komentarze na naszej stronie! Na pociechę po pożegnaniach i długiej podróży zamieścimy wkrótce w galerii ERM zdjęcia z naszych wyjazdowych rekolekcji.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

 
#14 Natalka 2013-09-28 20:31
Siostro Danuto, też mamy taką nadzieję! Naprawde fajnie by było! Dziękujemy za pozdrowienia. Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza moją grupę żółwików, ślimaków i panienek :)
Pozdrawiam również wszystkich Animatorów, wszystkie Siostry, Ksziędza Marka i Ojca Mirosława :)
Dziękuję wszyskim, którzy byli na Rekolekcjach za wspaniały czas.
Do zobaczenia za rok! Pozdrawiamy z Holandii :)
Cytować
 
 
#13 Julka wich 2013-09-28 13:27
Pozdrawiam wszystkich erm-itów, animatorów,sios try i księża
Cytować
 
 
#12 Julka wich 2013-09-28 13:23
Wyjazd był bardzo fajny, poznałam wiele nowych osób i miejsc. Po raz pierwszy byłam na kolonii, ale mam nadzieję, że za rok też będę mogła na nią pojechać.
Bardzo się cieszę, że s. Józefa i s. Miriam zaproponowały mi ten wyjazd, który nie odbyłby się bez pomocy s. Danuty i księdza, oraz oczywiście wszystkich erm-itów!
Pozdrawiam Julka z Warszawy
Cytować
 
 
#11 s. Miriam z W-wy 2013-09-26 18:02
Oczywiście pozdrawiam szczególnie wszystkie moje Żółwiki
Cytować
 
 
#10 s. Miriam z W-wy 2013-09-26 18:01
Pozdrawiam wszystkich Animatorów i ERM-itów - uczestników rekolekcji w Ostrowie. Dziękuję Panu, że mogłam w nich kolejny raz uczestniczyć. Niech Bóg błogosławi wszystkim i obdarzy mocą Swego Ducha w nowym roku szkolnym, byśmy za rok mogli znów się zobaczyć - s. Miriam
Cytować
 
 
#9 Pan Maciek KO-wiec 2013-09-26 08:29
Rekolekcje były bardzo udane, bo można było spotkać wiele ciekawych osób, a do tego młodzież i dzieci wspaniale się modliła i bawiła. Wszystkim bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas.
Cytować
 
 
#8 s. Danuta 2013-09-23 08:57
Natalia, mamy nadzieję na rozwój ERM-u w Holandii :) oraz na to że pewnego razu u Was zorganizujemy rekolekcje wakacyjne :)
Podziwiamy Was, cieszymy się z Waszej obecności i zawsze zapraszamy!
Pozdrawiamy całą Rodzinę! :)
Cytować
 
 
#7 Klaudia 2013-09-20 20:43
s.Danuto jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko my również bardzo gorąco pozdrawiamy:)
Cytować
 
 
#6 Natalka 2013-09-13 20:39
Bardzo się cieszę, że w tym roku mogłam przyjechać i mam nadzieję, że się też uda za rok. Było naprawde fajnie i ciężko było się pożegnać ze wszystkimi.
Pozdrawiam z Holandii. Do zobaczenia za rok! :)
Cytować
 
 
#5 Jula 2013-09-06 13:32
W tym roku na rekolekcjach ERM byłam po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni . Było świetie ! Ciężko było się rozstawać z nowo poznanymi znajomym , ale mam nadzieję że za rok znów się zobaczymy . Pozdrawiam serdecznie wszystkich opiekunów , animatorów i wszystkie siostry . Do zobaczenia !!! :)
Cytować
 

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!