Rekolekcje wakacyjne – Ostrowo k/Władysławowa

Rekolekcje wakacyjne – Ostrowo k/Władysławowa

REKOLEKCJE WAKACYJNE - BIAŁKA TATRZAŃSKA

14 - 23 lipca 2014

zdjęcie

W tym roku nasze rekolekcje wakacyjne odbędą się w terminie od 14 - 23 lipca w Białce Tatrzańskiej. Będziemy mieszkać w pięknym Domu Wypoczynkowym "Maryna" (www.maryna.wczasywpolsce.pl)

Dla kogo?: najmłodsze dzieci: po I Komunii Św., najstarsze: III gim. Będą dwie grupy wiekowe jak to bywało do tej pory :). Pierwszeństwo udziału w rekolekcjach maja Członkowie ERM-u i pragnacy właczyć się w jego szeregi. 
Zapisy na listę uczestników wg kolejności zgłoszeń ( dokładnie wypełniony formularz zgłoszenia oraz wpłata na konto)

Rozpoczęcie: 14 lipca, godz. 1800  (kolacja)

Zakończenie: 23 lipca,  od godz. 1000  (Bardzo prosimy NIE ODBIERAĆ dzieci wcześniej, gdyż ostatnie dni i wydarzenia rekolekcji sa dla nich niezwykle istotne. Odbieranie dzieciom ważnych dla ich rozwoju doświadczeń jest wręcz szkodliwe . Majac na uwadze dobro dzieci, którym służa nasze rekolekcje, zgłoszenia dzieci, które miałyby być odebrane przed zakończeniem rekolekcji nie będą przyjmowane)

Dojazd: (Informacje wkrótce)

Formularz zgłoszeniowy: pobierz... 

Koszt: 58zł  + dojazd we własnym zakresie

Płatność: Opłatę można uiścić w ratach lub od razu w całości. Przy zgłoszeniu wymagana jest zaliczka wysokości przynajmniej 200 PLN.

Pieniądze prosimy wpłacać na konto: 

Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK - ERM

69 1240 1747 1111 0010 1973 0195

UWAGA! Osoby, które będą potrzebowały fakturę za pobyt dziecka (nie uwzględniamy kwoty za dojazd) prosimy o dokładne wypełnienie formularza Zgłoszenia wraz z danymi do faktury. Wystawianie faktur zamykamy z dniem zakończenia rekolekcji. 

Informacje dodatkowe:

Na rekolekcje przywozimy strój świateczny ( dziewczynki: spódniczki
i sukienki odpowiedniej długości, chłopcy: koszula i spodnie (nie dresy).

Nie zabieramy ze soba sprzętu elektronicznego: mp3, mp4, tablet itp. Proponujemy także "uwolnienie" dzieci od telefonów komórkowych na czas rekolekcji (nie bierzemy odpowiedzialności w razie ich zgubienia czy zniszczenia), aby mogły w pełni skorzystać z innych dobrodziejstw naturalnych danych im w tym czasie.

Zachęcamy, by dzieci przed przyjazdem przystąpiły do sakramentu Spowiedzi Świętej.

 

Więcej szczegółów JUŻ WKRÓTCE!!!

zdjęcie

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!